Symbol np: ^SPX   
 Symbol np: ^SPX   
Login i hasło     zapisz  
 
Klub Rynkowy - Platforma dla aktywnych inwestorów

Jako inwestor chcesz być zawsze na bieżąco z informacjami ze świata finansów. Szukasz platformy gdzie będziesz mógł od razu sprawdzić notowania swoich ulubionych instrumentów bazowych i śledzić o nich informacje? A może denerwuje Cię fakt braku bieżącej wyceny certyfikatów na koncie maklerskim – mimo ciągłej obecności animatora w arkuszu zleceń? W odpowiedz na te potrzeby na stronie https://www.ingturbo.pl/klub uruchomiliśmy Klub Rynkowy, narzędzie dzięki któremu możesz jeszcze lepiej pilnować swoich inwestycji w certyfikaty ING Turbo. Po zalogowaniu się na stronie możesz utworzyć spersonalizowany pulpit, na którym widzisz swoje ulubione instrumenty bazowe oraz bieżącą wycenę posiadanych certyfikatów. Na podstawie tych danych będziesz mógł trzymać rękę na pulsie – obserwować jakie wiadomości pojawiają się o instrumentach bazowych i pilnować wyniku inwestycji na certyfikatach.

Zapisz się i zacznij korzystać już dzisiaj.

Analizy instrumentów bazowych

Wiemy też, że rynek pisze różne scenariusze, czasem gorsze, czasami lepsze. Mając do wyboru certyfikaty Long i Short można odnaleźć się praktycznie w każdej sytuacji. Ale skąd przewidzieć co się stanie? W tym pomagają analizy techniczne instrumentów bazowych, które możesz dostawać co tydzień na maila. Wszystko tworzone przez Krzysztofa Wańczyka, który w rankingu gazety Parkiet zdobył nagrodę „Byki i Niedźwiedzie” 2015 i 2016 za trafność prognoz na rynku walut, indeksów oraz surowców. Podążanie za jego typami inwestycyjnymi pozwoliłyby uzyskać stopę zwrotu na poziomie odpowiednio 26% i 44%. Zapisanie się na biuletyn możliwe jest przy rejestracji w Klubie.

Gra Inwestycyjna

Udostępniliśmy również bezpłatnie wirtualną Grę Inwestycyjną, dzięki której możesz zdobyć doświadczenie inwestycyjne. Całkowicie bez ryzyka dla swoich realnych oszczędności! Pod adresem http://www.grainwestycyjna.pl otrzymasz wirtualne 100 000 zł, które możesz inwestować w certyfikaty i ich instrumenty bazowe. Wystarczy podać adres e-mail, wybrać nick i już możesz testować swoje decyzje inwestycyjne.

Okresowo udostępniamy też Grę, w ramach której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Taka informacja każdorazowo jest wysyłana do osób posiadających konta na platformie. Warto mieć tam konto! Załóż już teraz!

Akademia ING Turbo – czym są certyfikaty?

Jeżeli nie wiesz czym są certyfikaty ING Turbo to dla jak najłatwiejszego startu przygotowaliśmy krótki, ponad 5 minutowy film. Wyjaśniamy w nim podstawowe elementy związane z inwestowaniem w certyfikaty ING Turbo.

Po jego obejrzeniu na naszej stronie www.ingturbo.pl można pogłębiać kolejne elementy. Czy to w kolejnym cyklu 11 filmów, czy w naszej broszurze.

Po zapoznaniu się z tymi materiałami elementy takie jak poziom finansowania, bariera, czy wartość rezydualna nie będą już brzmiały tajemniczo. Staną się codzienną rzeczywistością podczas inwestowania w certyfikaty ING Turbo.

Wsparcie

Podstawą trafionych decyzji inwestycyjnych jest wiedza i doświadczenie, które nabiera się z biegiem czasu. Im bardziej skomplikowany instrument, tym tej wiedzy i doświadczenia potrzeba więcej. W ING zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego poza udostępnianiem samych certyfikatów staramy się dać odpowiednią wiedzę i narzędzia do ich wykorzystania. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania zachęcamy cię do kontaktu, mejlowego lub telefonicznego.

800 00 77 66 – poniedziałek – piątek 9.00- 17.00
mejl: info@ingturbo.pl

Bartosz Sańpruch
Nowe Usługi S.A.

Inwestycja w certyfikaty wiąże się z ryzykiem. Możesz w pewnych okolicznościach utracić całość zainwestowanego kapitału. Dla pełnej informacji o ryzyku, odwiedź naszą stronę www.ingturbo.plPomoc - Dla Webmasterów - RSS - Reklama - Regulamin - Zero reklam - O nas - Praca - Aplikacja na Androida

© 2000-2017 Stooq