Weekend - Główne rynki światowe są zamknięte 
 Symbol np: ^SPX   
 Symbol np: ^SPX   
Login i hasło     zapisz  
▼ Notowania  
sob, 24 lut 2018, 5:07 CET, NY 23:07, Londyn 4:07, Tokio 13:07 
REKLAMA
REKLAMA  Artyści Rynków - bezpłatne szkolenia i konferencje
 Rynek
AQ
ON | OFF
WIG62665.06-0.08% 02-23
WIG202406.11-0.19%02-23
WIG20 Fut2406-0.50%02-23
WIG20USD708.82-0.28%02-23
mWIG404792.61+0.09%02-23
sWIG8014705.88+0.05%02-23

S&P5002747.30+1.60%02-23
Nasdaq7337.39+1.77%02-23
EUR/PLN4.17374-0.16%02-23
USD/PLN3.39538+0.15%02-23
EUR/USD1.22924-0.30%02-23
Ropa WTI63.58+1.29%02-23
Złoto1329.32-0.17%02-23

GPW | Świat: Indeksy - Waluty
REKLAMA
 W Serwisie
Komentarze
Market On-line
Notowania
Ulubione, WIG20, GPW Akcje, Indeksy, Towary, Obligacje, Waluty...
Wiadomości
Depesze, Biznes, Kraj, Świat...
Inne
Bazy danych, Aplikacja AT, Ticker Rank, Sonda, Ranking akcjonariuszy, Transakcje pakietowe...

 Statystyka Sesji
Akcje GPWpią, 23 lut, 17:15
Wolumen:41 005 234
Obrót (PLN):599 676 770
Rosnące:160 (39.2%)
Spadające:159 (39.0%)
Bez zmian:89 (21.8%)
Najbardziej aktywne
PKNPKNORLEN93.00-0.24%
PKOPKOBP43.78-0.55%
KGHKGHM107.95-1.24%
Najmocniej rosnące
BMCBUMECH0.39+39.29%
SGNSYGNITY3.35+19.22%
AGTAGROTON5.98+11.15%
Najmocniej spadające
DGADGA6.08-15.56%
LWBBOGDANKA55.10-5.81%
GCNGROCLIN5.73-4.50%

 Komentarze
Podsumowanie dnia
Jacek Rzeźniczek - Time Asset Management - 23 lutego 2018 17:01
Ostatnia sesja tygodnia była jedną ze spokojniejszych i co za tym idzie także nudniejszych w ostatnim czasie...

piątek, 23 lutego
 16:25 Poziom 2400 pkt. poważnie zagrożony  Jacek Rzeźniczek
16:05 Ostatnia godzina  Jacek Rzeźniczek
15:49 Niedźwiedzie w natarciu przed końcówką  Jacek Rzeźniczek
15:36 Początek w USA  Jacek Rzeźniczek
15:03 DAX powyżej 12500 pkt.  Jacek Rzeźniczek
14:33 Dane dla CAD  Jacek Rzeźniczek
14:30 Kanada. Inflacja CPI core (styczeń): +0,5% m/m i +1,2% r/r (poprzednio -0,5% m/m i +1,2% r/r)  Jacek Rzeźniczek
14:30 Kanada. Inflacja CPI (styczeń): +0,7% m/m i +1,7% r/r (prognoza +0,4% m/m i +1,4% r/r)  Jacek Rzeźniczek

więcej Komentarzy...

 Sponsorowane
Aviva24 - nowy serwis do inwestowania online
Aviva
Wystarczy 15 minut, żeby zacząć inwestować.
 DepeszeWszystkie | Biznes | Kraj | Świat 

 Wiadomości i Analizy
Fundusze hedgingowe nie wierzą w kontynuację hossy high-tech
  pią, 22:15 - PWC
Eurodolar w trendzie bocznym
  pią, 20:15 - FMCM
Brak dobrego scenariusza dla akcji amerykańskich
  pią, 20:00 - PWC
Zawieszenie w równowadze
  pią, 18:30 - DM BOŚ
Przegląd wydarzeń następnego tygodnia
  pią, 15:45 - TMS Brokers
Złoty stabilnie słaby
  pią, 14:25 - inkantor.pl
Dolar traci. Ropa zyskuje
  pią, 12:50 - InternetowyKantor.pl
Złoty w trendzie bocznym
  pią, 12:15 - Ebury

więcej Wiadomości i Analiz...


REKLAMA
 Kalendarium
27 lut, 11:00Euroland: Wskaźnik zaufania w biznesie - luty (poprz. 1.54)
27 lut, 11:00Euroland: Indeks zaufania w gospodarce - luty (poprz. 114.70)
27 lut, 11:00Euroland: Indeks zaufania w przemyśle - luty (poprz. 8.80)

Kalendarium | Spółki GPW | Dni wolne


 Odwiedzone
SymbolNazwaKursZm.Czas
Kwotuj walory

Odwiedzone | Ulubione

 Sonda
Pytanie: Jaką stopę zwrotu osiągnie indeks WIG w 2018 roku?
powyżej +45%
+35% ... +45%
+25% ... +35%
+15% ... +25%
+5% ... +15%
-5% ... +5%
-15% ... -5%
-25% ... -15%
-35% ... -25%
-45% ... -35%
poniżej -45%

(Kliknij także aby zobaczyć wyniki)
Zaproponuj pytanie do sondy



Pomoc - Dla Webmasterów - RSS - Regulamin - Zero reklam - O nas - Aplikacja na Androida

Notowania Dow Jones, LSE, LSE Intl, Nasdaq, NYSE, NYSE Euronext, NYSE MKT, S&P i WSE dostarcza vwd. Notowania TFI i UFK dostarcza mojeFundusze.pl.

© 2000-2018 Stooq