Weekend - Główne rynki światowe są zamknięte 
 Symbol np: ^SPX   
 Symbol np: ^SPX   
Login i hasło     zapisz  
▼ Notowania  
sob, 23 wrz 2017, 14:56 CET, NY 8:56, Londyn 13:56, Tokio 21:56 
REKLAMA
REKLAMA  Sesja giełdowa po godzinach w Twoim mieście
 Rynek
AQ
ON | OFF
WIG64397.32+0.29% 09-22
WIG202480.73+0.49%09-22
WIG20 Fut2488+0.48%09-22
WIG20USD696.07+0.88%09-22
mWIG404924.84-0.13%09-22
sWIG8015125.13-0.06%09-22

S&P5002502.22+0.06%09-22
Nasdaq6426.92+0.07%09-22
EUR/PLN4.26781-0.14%09-22
USD/PLN3.57352-0.16%09-22
EUR/USD1.19428+0.02%09-22
Ropa WTI50.66-0.14%09-22
Złoto1297.19+0.40%09-22

GPW | Świat: Indeksy - Waluty
REKLAMA
 W Serwisie
Komentarze
Market On-line
Notowania
Ulubione, WIG20, GPW Akcje, Indeksy, Towary, Obligacje, Waluty...
Wiadomości
Depesze, Biznes, Kraj, Świat...
Inne
Bazy danych, Aplikacja AT, Ticker Rank, Sonda, Ranking akcjonariuszy, Transakcje pakietowe...

 Statystyka Sesji
Akcje GPWpią, 22 wrz, 17:15
Wolumen:47 326 183
Obrót (PLN):892 379 385
Rosnące:174 (41.5%)
Spadające:160 (38.2%)
Bez zmian:85 (20.3%)
Najbardziej aktywne
PKNPKNORLEN120.30-0.04%
PZUPZU48.10+2.34%
KGHKGHM117.85+0.77%
Najmocniej rosnące
QMKQUMAK2.79+32.23%
POZPOZBUD2.79+13.88%
HYPHYPERION0.35+9.37%
Najmocniej spadające
KRUKRUK282.00-6.19%
AGTAGROTON4.61-5.73%
AGOAGORA16.30-5.51%

 Komentarze
Na zakończenie - kolejny tydzień dystrybucji na GPW
Tomasz Gessner - EFIX Dom Maklerski - 22 września 2017 17:32
Za nami średnio udany tydzień dla warszawskiego rynku. Podażowe wnioski wysnuć można w zasadzie w kontekście niemal...

piątek, 22 września
 17:20 PKN Orlen tematem na przyszły tydzień  Tomasz Gessner
17:13 RGR na kablu  Tomasz Gessner
17:11 GBP: Funt liderem zmienności po wystąpieniu May  Tomasz Gessner
17:00 Ważna końcówka dzisiejszej sesji na MSCI EM  Tomasz Gessner
16:46 Przebudzenie ropy w przyszłym tygodniu?  Tomasz Gessner
16:34 CHF/PLN - nowe minima franka  Tomasz Gessner
16:13 Tauron przebija linię trendu  Tomasz Gessner
15:45 USA: Indeks PMI dla usług (wrzesień) 55,1 (prognoza 55,9)  Tomasz Gessner

więcej Komentarzy...

 Sponsorowane
Jak korzystna jest wymiana walut w Rkantor.com?
Rkantor.com
Bez prowizji, spread 0,02 PLN. Klikasz, wymieniasz, oszczędzasz...Czytaj dalej...
 DepeszeWszystkie | Biznes | Kraj | Świat 

 Wiadomości i Analizy
Dominacja polityki monetarnej
  pią, 22:40 - PWC
Decydenci z Fed i EBC
  pią, 22:30 - FMCM
Obiecująca końcówka
  pią, 22:15 - PWC
Komentarz po sesji
  pią, 18:15 - Xelion
Niemcy też potrafią zaskoczyć?
  pią, 18:05 - DM BOŚ
Z nadziejami w nowy tydzień
  pią, 17:50 - DM BOŚ
Stary Kontynent promienieje optymizmem
  pią, 17:00 - XTB
Frank po 3,50?
  pią, 14:10 - inkantor.pl

więcej Wiadomości i Analiz...


REKLAMA
 Kalendarium
25 wrz, 7:00Japonia: Indeks wskaźników wyprzedzających - lipiec (poprz. 105.90)
25 wrz, 9:00Szwajcaria: Bilans obrotów bieżących (poprz. 11.12 mld)
25 wrz, 9:00Szwajcaria: Bilans obrotów finansowych (poprz. 18.12 mld)

Kalendarium | Spółki GPW | Dni wolne


 Odwiedzone
SymbolNazwaKursZm.Czas
Kwotuj walory

Odwiedzone | Ulubione

 Sonda
Pytanie: Czy interesujesz sie kryptowalutami?
tak, głównie w celach inwestycyjnych
tak, głównie w celach płatniczych
tak, ale traktuję jako ciekawostkę
nie

(Kliknij także aby zobaczyć wyniki)
Zaproponuj pytanie do sondy



Pomoc - Dla Webmasterów - RSS - Regulamin - Zero reklam - O nas

Notowania Dow Jones, LSE, LSE Intl, Nasdaq, NYSE, NYSE Euronext, NYSE MKT, S&P i GPW/NC dostarcza vwd group. Notowania GPW dostarcza Dom Maklerski BDM SA. Infrastrukturą administruje linuxlabs.pl.

© 2000-2017 Stooq