Pon, 16 Sty 2017, 16:09 CET, NY 10:09, Londyn 15:09, Tokio 0:09, WIG20 +0.53%
 Symbol np: ^SPX   
Login i hasło     zapisz  
Przegląd wiadomości (Analizy Wszystkie)
Widok: Ostatnia | Kilka | WszystkieKategoria: Biznes | Kraj | Świat | Wszystkie
Wyświetl: Tytuły i nagłowki | Tylko tytuły
Źródła:
Szukaj w niusach:
Warszawa - Miasto unieważniło drugi przetarg na audyt dot. reprywatyzacji
PAP - Biznes
9 Sty 2017, 12:43


9.01.2017, Warszawa (PAP) - Stołeczny ratusz unieważnił drugi przetarg na przeprowadzenie audytu procesu reprywatyzacji nieruchomości w mieście - wynika z decyzji miasta.

W "Informacji o unieważnieniu postępowania" jako podstawę prawną i faktyczną tej decyzji podano jedynie, że "nie została złożona żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu". W decyzji, do której dotarła PAP, nie podano żadnych szczegółowych informacji.

W drugim przetargu na wybranie wykonawcy procesu reprywatyzacji nieruchomości w stolicy wpłynęły dwie oferty. W pierwszym przetargu, w październiku ub. roku, do miasta wpłynęła jedna oferta, jednak ratusz odrzucił ją, ponieważ nie spełniła wymagań miasta. Dlatego pod koniec listopada ub. roku ratusz ogłosił drugi przetarg na wybranie wykonawcy audytu.

W drugim przetargu, podobnie jak w poprzednim, szacunkowa wartość zamówienia wynosiła 800 tys. zł netto, a jego przedmiotem miała być "ocena działań w zakresie procesu reprywatyzacji w mieście stołecznym Warszawie w latach 1990-2016".

Zgodnie z ogłoszeniem ws. przetargu oczekiwany przez miasto przedmiot zamówienia miał obejmować w szczególności m.in.: "analizę środowiska wewnętrznego zamawiającego w obszarze gospodarki nieruchomościami oraz analizę dokumentacji co najmniej 100 postępowań z lat 1990-2016 (w tym ocenę wybranych postępowań reprywatyzacyjnych pod kątem występujących w nich ewentualnych nieprawidłowości, ich przyczyn i skutków), które dotyczą zwrotu nieruchomości lub wypłaty odszkodowań za nieruchomości".

Informację o unieważnieniu przetargu na wykonanie audytu dot. reprywatyzacji jako pierwsze w poniedziałek podało radio RMF FM. (PAP)

kos/ par/

Zamieszczone na stronach internetowych portalu Stooq materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa SA z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Stooq na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

  RSS  
REKLAMA
Najświeższe niusy
Xcity chce podpisać umowy z partnerami do inwestycji w Warszawie w III kwartale
16:03 - ISBnews
MFW podtrzymał prognozę globalnego wzrostu PKB na 3,4% w 2017 r., 3,6% w 2018 r.
15:52 - ISBnews
Marcin Adamczyk zostanie prezesem PZU TFI od 1 kwietnia br.
15:39 - ISBnews
W Paryżu nowe restrykcje dla pojazdów zanieczyszczających powietrze
15:38 - PAP
Premier May może zatrząść rynkiem. GBP/PLN łamie 5,00
15:30 - InternetowyKantor.pl

 więcej...


Pozostałe niusy z PAP
Patruszew: Rosja gotowa wznowić współpracę z USA w sferze bezpieczeństwa
Pon, 16:04 - PAP
Ambasada Rosji: MSZ Rosji odpowiedziało na notę ws. słów Putina na temat Smoleńska
Pon, 15:58 - PAP
Rząd Niemiec: chcemy zachować i umocnić bardzo dobre relacje z Polską
Pon, 15:45 - PAP
Prezesem TFI PZU zostanie Marcin Adamczyk
Pon, 15:19 - PAP
MFW nie zmienia prognoz dla światowej gospodarki na 2017 i 2018 r.
Pon, 15:17 - PAP

 więcej...Pomoc - Dla Webmasterów - RSS - Reklama - Regulamin - Zero reklam - O nas - Praca - Aplikacja na Androida

© 2000-2017 Stooq